Compatible tranceivers

Optical transceivers voor glasvezel

Intronics levert samen met Skylane Optics een volledig portfolio aan fiber optic transceivers. Deze optical transceivers worden ook wel SFP modules of mini GBIC modules genoemd. Optical transceivers worden gebruikt om switches en servers via glasvezel met elkaar te laten communiceren. De fiber optic modules kunnen worden gecodeerd voor compatibiliteit met de A-merken netwerkswitches en servers.
Bij traditionele netwerkapparatuur en twisted pair (UTP) bekabeling wordt de kabel direct aangesloten op het netwerkapparaat zoals een switch of server. Bij glasvezel wordt de glasvezelkabel aangesloten op een optische transceiver die in de netwerkapparatuur wordt geplugd. De optical receiver is een tussenstap om de flexibiliteit van de gebruikte netwerkapparatuur zoals switches en servers te vergroten.

Verkoop afdeling

Neem voor meer informatie contact op met onze verkoopafdeling.
t. +31 (0)342 407040
m. sales@intronics.nl
Neem contact op

De juiste optical transceiver kiezen

De golflengte van de laser of led lichtbron bepaalt de afstand die kan worden overbrugd en de snelheid van de link. In de markt bestaat een grote variatie in coderingen die door verschillende merken zoals Cisco en HP gebruikt worden.
Om de juiste transceiver te kiezen zijn een aantal gegevens belangrijk:
  • het netwerkprotocol
  • de snelheid
  • de golflengte (multimode of single mode)
  • de maximaal te overbruggen afstand
  • het platform dat gebruikt gaat worden
Intronics levert met Skylane Optics equivalente transceivers voor alle gerenommeerde merken.

Transceivers zijn verkrijgbaar in verschillende standaarden (form factor)

  • QSFP28
  • CFP4
  • CFP2
  • CFP
  • QSFP+
  • SFP28
  • XFP
  • X2
  • XENPAK
  • SFP+
  • SFP
  • GBIC
Bovenstaande transceivers zijn beschikbaar in verschillende golflengtes voor gebruik in CWDM en DWDM oplossingen. Wij bieden via Skylane Optics ook CWDM multiplexers aan.

Garantie en compatibiliteit met A merken

Skylane Optics is compatible met alle A merken op het gebied van netwerkapparatuur. Deze partijen conformeren zich aan de standaarden op het gebied van optics. Wel kiezen een aantal grote spelers op de markt ervoor om hun optics te voorzien van een codering die nodig is voor compatibiliteit met hun apparatuur. Skylane Optics transceivers worden voorzien van coderingen om de compatibiliteit te garanderen. Hiermee zijn deze ook compatible met apparatuur van Cisco, Hewlet Packard (HP), Avaya, D-Link, Alcatel-Lucent, Huawei etc., (alle genoemde merknamen zijn eigendom van de respectievelijke merkhouders). De garantie en ondersteuning blijven hierbij gewaarborgd. In het compliance document van Skylane Optics staan verklaringen van fabrikanten dat de garantie blijft gewaarborgd bij gebruik van third party transceivers. Een vertrouwd gevoel om te weten dat Skylane niet alleen compatible is met de de A merken van netwerkapparatuur maar dat ook de garantie en ondersteuning wettelijk gewaarborgd zijn.

Skylane Optics biedt een 100% kwaliteitscontrole Intronics heeft gekozen voor Skylane Optics omdat het een Europese leverancier is die 100% kwaliteitscontrole uitvoert en uitgebreide support levert bij vragen.

Voordelen Intronics & Skylane Optics optical transceiver modules

  • Tot 5 coderingen per optic voor gebruik met verschillende merken
  • Aantrekkelijk geprijsd
  • 100% kwaliteitscontrole
  • Korte levertijden
  • Uitgebreide (on-site) support

Onze professionals staan voor u klaar

Onze professionals staan klaar om u te helpen. Laat ons weten als u behoefte heeft aan extra informatie of hulp bij het kiezen van een passende oplossing.

Neem voor meer informatie gerust contact met ons op:
Nederland: tel. +31 (0)342 407040, sales@intronics.nl
België: tel. +32 (0)14 220 334, sales@intronics.be
Neem contact op
Aan het laden
Aan het laden