ACT LC-LC mode conditioning fiber optic patchkabel

Art nr. RL9998
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Laser presision cleaving
  • Grade A vezel
  • UPC polish
  • On request other combinations and lengths deliverable
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
0 direct op voorraad - Gewenste aantal beschikbaar op 8-12-2020
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
  • Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
  • Laser presision cleaving
  • Grade A vezel
  • UPC polish
  • On request other combinations and lengths deliverable
Specificaties
Merk ACT
Productcategorie Mode conditioning kabel
Kabel lengte 2 m
Connector type LC
Connector A LC male (x2)
Polishing A UPC
Connector B LC male (x2)
Polishing B UPC
Clipped None
Glasvezelkabel Patchcord
Fiber type Multimode, Singlemode
Categorie OM3, OS2
Aantal vezels 2
Vezel diameter 50/125µm OM3, 9/125µm OS2
IL (max.) 0,2 dB
IL (gem.) 0,1 dB
RL (min.) 55 dB
Kabelmantel LSZH
Buitendiameter 2 mm
Kabelkleur Aqua, Geel
Min. werktemperatuur -20 °C
Max. werktemperatuur 70 °C
Brand item no. RL9998
EAN code 8716065351538
    Aan het laden
    Aan het laden