ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5

Art nr. EA1016
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Beschikbaar op: 25-10-2020 
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Specificaties
Merk ACT
Productcategorie Glasvezel adapters
Connector type LC
Connector A LC female (x2)
Connector B LC female (x2)
Kleur behuizing Lime green
Materiaal behuizing Plastic
Categorie OM5
IL (max.) 0,2 dB
IL (gem.) 0,1 dB
Brand item no. EA1016
EAN code 8716065013788
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden