ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM1/OM2 flens

Art nr. EA1005
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Total available on: 30-10-2020
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Specificaties
Merk ACT
Productcategorie Glasvezel adapters
Connector type LC
Connector A LC female (x2)
Connector B LC female (x2)
Kleur behuizing Beige
Materiaal behuizing Plastic
Categorie OM1, OM2
IL (max.) 0,2 dB
IL (gem.) 0,1 dB
Brand item no. EA1005
EAN code 8716065312997
Downloads
    Aan het laden
    Aan het laden