ACT 7 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren

Art nr. RL7787
  • Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters
  • Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers
  • ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Geen voorraad Beperkte voorraad Op voorraad
Beschikbaar op: 27-11-2020 
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
  • Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters
  • Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers
  • ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)
Specificaties
Merk ACT
Productcategorie MTP/MPO patchkabels
Kabel lengte 7 m
Connector type MTP (MPO)
Connector A MTP (MPO) female (x1)
Polishing A APC8
Connector B MTP (MPO) female (x1)
Polishing B APC8
Polariteit A
Glasvezelkabel Patchcord
Fiber type Singlemode
Categorie OS2
Aantal vezels 12
Vezel diameter 9/125 µm
IL (max.) 0,35 dB
IL (gem.) 0,25 dB
RL (min.) 60 dB
Kabelmantel LSZH
Buitendiameter 3 mm
Kabelkleur Geel
Brand item no. RL7787
EAN code 8716065029611
    Aan het laden
    Aan het laden